شما اینجا هستید : خانه  »  درباره ادوین | بیوگرافی و زندگینامه ادوین

درباره ادوین | بیوگرافی و زندگینامه ادوین

مهدی محمدی ملقب به “ادوین”، (خواننده و مدلینگ) متولد ۱ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ در شیراز است.او در یک خانواده ۶ نفره به دنیا آمده و ۳ خواهر دارد. او دانشجوی انصرافی رشته دندانپزشکی در دانشگاه دبی می باشد.

ادوین می‌گوید: موسیقی به صورت استعدادی ارثی از پدرم به من رسیده است. وقتی که چهار ساله بودم با حمایت پدرم خواندن را شروع کردم.رسیدنم به این جایگاه را مدیون پدرم هستم.

شروع فعالیت هایش از 10 سالگی با نواختن گیتار آغاز شد و از ۱۳ سالگی با یادگیری پیانو به صورت حرفه ای ادامه یافت و کم کم به سمت موسیقی پاپ و R&B رفت.

ادوین در 16 سالگی به علت قوانین سختگیرانه نتوانست آلبومش را کامل کند.

وی بعد از تحصیلات مدرسه در شیراز برای ادامه تحصیل به امارات رفت و حدود چهار و نیم سال دندانپزشکی خواند و در کنارش به موسیقی هم پرداخت که در نهایت موسیقی را انتخاب کرد.

نکته قابل توجه در مورد او این است که او به زبان‌های عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فارسی خوانندگی کرده است.

او از ایران شروع به یادگیری موسیقی کرد و در اواخر سال ۲۰۱۲ به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا به بلوغ هنری رسید و یک خواننده صاحب نام شد.

وی در اواخر سال ۲۰۱۲ وارد گروه بلک کتس شد و چهار سال موفق را در آن گذراند و پس از آن یعنی در سال ۲۰۱۶ از این گروه جدا شد و به فعالیت مستقلش ادامه داد.

در زمان ورودش به آمریکا به صورت خیلی اتفاقی نامش را در مسابقه استعدادیابی خوانندگی “x factor” ثبت نام کرد و در کمتر از یک روز حضورش در مسابقه تایید شد. در تست اول از بین 1000 نفر، نفر 40 ام شد و در تست دوم از بین ۴۰ نفر، نفر 4 ام شد و مجوز ورود به مسابقه را گرفت، اما به علت همزمان شدن با حضورش در گروه بلک کتس از آن مسابقه انصراف داد.

او در حال حاضر مجرد است.

 

همچنین می توانید از سایت آی ترانه برای دریافت فول آرشیو و گلچین آهنگ های ادوین اقدام نمایید…!

 

زندگینامه ادوین

 

 

مشاهده لیست تمام آهنگ های ادوین به همراه متن

 

پیشنهاد می کنیم آخرین آهنگ ادوین با نام “بازیچه” را هم اکنون در باران هیتس مشاهده نمایید…!