شما اینجا هستید : خانه  »  درباره رضا بهرام | آهنگ های رضا بهرام + متن

درباره رضا بهرام | آهنگ های رضا بهرام + متن

رضا بهرام متولد 20 دی 1370 در یزد

اگر از یکی از شنوندگان دنیای موسیقی پاپ بخواهید که یکی از با استعداد ترین خوانندهای نسل جدید را معرفی کند که بدون تغییرات کامپیوتری صدایش رسا و زیبا و دلنشین باشد و در اجرای زنده صدای قوی ای از خود به نمایش بگذارد به طور حتم یکی از گزینه های معرفی شده رضا بهرام نام دارد.

رضا بهرام از اندک خوانندگان پاپ ایران هست که بدون دستکاری کامپیوتری همچنان صدایش دلنشین است و میتوان اعتقاد داشت که صدای او بعد از صدها فیلتر و تنظیم به صدای مناسب برای خوانندگان تبدیل نمیشود.

رضا بهرام ابتدا با انتشار آهنگ از عشق بگو به محبوبیت رسید و حتی قبل از انتشار این آهنگ نیز با انتشار اجراهای زنده و تیزر نیز سر و صدایی بین طرفداران و دنبال کنندگان موسیقی پاپ به پا کرده بود که امید یک خواننده با استعداد را میداد و همچنین نیز شد.

رضا بهرام در آهنگ هایش سبک و سیاق خاص خود را دارد و تم مخصوص خود را دنبال میکند که شباهت هایی به موسیقی سنتی دارد که طرفداران این سبک را نیز به طرف خود جذب میکند.

اگرچه با این همه انتقاد هایی نیز به رضا بهرام وارد است بطور مثال برخی طرفداران ادعا میکنند که کار های رضا بهرام به سمت تکراری شدن میرود با اینکه هنوز زیبا و دلنشین هستند.

 

دانلود فول آلبوم رضا بهرام در سایت شیراز سانگ

 

آهنگ های رضا بهرام عاشقانه

دانلود آهنگ

 

مشاهده لیست تمام آهنگ های رضا بهرام به همراه متن آهنگ

پیشنهاد میکنیم آخرین آهنگ رضا بهرام با نام لطف را هم اکنونی در باران هیتس ببینید!