شما اینجا هستید : خانه  »  مداحی محرم

مطالب یافت شده برای دسته بندی : مداحی محرم

دانلود گلچین مداحی عربی محرم ۹۸

دانلود گلچین مداحی های جدید عربی ۹۸

در چند سال اخیر نوحه های عربی به شدت در بین مردم رواج یافته است و مردم در ماه محرم نوحه های مختلف عربی را در اتومبیل و تلفن همراه خود ذخیره میکنند و به آنها گوش میدهند. اما گلچین کردن و انتخاب چند نوحه خوب کاری بسیار سخت و زمان گیر است. در این پست گلچینی از جدیدترین مداحی های عربی را فراهم کرده ایم. در ادامه می توانید جدیدترین مداحی های عربی را به صورت آنلاین بشنوید و یا دانلود نمایید.

دانلود گلچین مداحی حضرت علی اصغر (ویژه شب هفتم محرم) ۹۸

شب هفتم محرم را به نام حضرت علی اصغر (علیه السلام) {طفل شیرخواره و فرزند شش ماهه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام} نامگداری کرده اند و به همین دلیل هر ساله در این شب مداحان اهلبیت (علیهم السلام) نوحه های مخصوص آن حضرت را می خوانند؛ در این پست گلچینی از جدیدترین نوحه ها و مداحی های حضرت علی اصغر (ویژه شب هفتم محرم) را فراهم کرده ایم که در ادامه می توانید آنها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

 

 

دانلود گلچین مداحی ورود به کربلا (ویژه شب دوم محرم) ۹۸

دانلود گلچین مداحی ورود به کربلا (ویژه شب دوم محرم) ۹۸

در این پست گلچینی از جدیدترین مداحی ورود به کربلا (ویژه شب دوم محرم) را فراهم کرده ایم. در ادامه می توانید جدیدترین مداحی ورود به کربلا (ویژه شب دوم محرم) را به صورت آنلاین بشنوید و یا دانلود نمایید.

دانلود گلچین مداحی ویژه شب پنجم محرم ۹۸

دانلود گلچین مداحی ویژه شب پنجم محرم ۹۸

در این پست گلچینی از جدیدترین گلچین مداحی ویژه شب پنجم محرم را فراهم کرده ایم. در ادامه می توانید جدیدترین گلچین مداحی ویژه شب پنجم محرم را به صورت آنلاین بشنوید و یا دانلود نمایید.