تمامی مطالب مربوط به : مجید بنی فاطمه

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب دوم محرم 99

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب دوم محرم 99

دانلود مداحی های شب دوم 2 محرم همراه با پخش آنلاین

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب دوم محرم

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب دوم محرم 99 در حسینیه ریحانه الحسین را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

 

دانلود مداحی و نوحه شب اول محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود مداحی و نوحه شب اول محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود نوحه های شب اول محرم همراه با پخش آنلاین و کیفیت عالی

دانلود مداحی و نوحه شب اول محرم مجید بنی فاطمه

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب اول محرم 99 در حسینیه ریحانه الحسین را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

دانلود نوحه و مداحی شب سوم محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود نوحه و مداحی شب سوم محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود مداحی های مجید بنی فاطمه شب 3 محرم 99 با پخش آنلاین

دانلود نوحه و مداحی شب سوم محرم مجید بنی فاطمه

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب سوم محرم 99 در حسینیه ریحانه الحسین را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

 

دانلود شب چهارم محرم 99 نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه

دانلود شب چهارم محرم 99 مداحی مجید بنی فاطمه

دانلود مداحی های مجید بنی فاطمه شب 4 محرم 99 همراه با پخش آنلاین

دانلود شب چهارم محرم نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب چهارم محرم 99 در حسینیه ریحانه الحسین را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

 

دانلود نوحه و مداحی شب پنجم محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود نوحه شب پنجم محرم 99 مجید بنی فاطمه

دانلود مداحی های مجید بنی فاطمه شب 5 محرم 99

دانلود نوحه شب پنجم محرم مجید بنی فاطمه

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب پنجم محرم 99 در حسینیه ریحانه الحسین را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.